GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin 5005847
nr 500 5847
Terrin
med lock Kina, längd: 18 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 10 december 2007
kl 16:17:24
200 kr
200 kr
400 kr
300 kr
400 kr
650 kr
6
600 kr
700 kr
6
750 kr
800 kr